Sosyal medyadan sipariş alıp evlere götürüyor

Lüleburgaz’da 4 Mevsim Manav’ı diğer manavlardan ayıran özellik Instagram’dan sipariş alıp dışarı çıkmak istemeyen vatandaşlara servis etmesi.

Doğma büyüme Lüleburgaz’lı olan Sefa Yıldız 4 yıldır bu işi yapıyor. Sefa’yı diğer manavlardan farkı sosyal medyadan çok iyi satış yapması.

Corona Virüsü’nün kendilerini çok fazla etkilemediğini söyleyen Sefa Yıldız, ” Satışlarda gün günü tutmuyor elbette ancak satışlarımız iyi gidiyor. Salgın sürecinde evden dışarı çıkamayanlar ya da çıkmak istemeyenler için evlere paket servisi de yapıyoruz. Müşterilerimiz de çok memnun kalıyor. Fiyatlarımız da diğer yerlere göre oldukça uygun’ dedi.

20 yaşında işletmesi olan Sefa Yıldız ayrıca, ” C vitaminin salgını iyi geldiğinden olsa gerek Burgazlılar çok fazla portakal aldılar son 2-3 aydır. Ayrıca muz ve çilek de çok satıyoruz. Pırasa ve fasulye de çok tercih ediliyor. Hijyene çok dikkat ediyoruz. Ürünlerimizi sürekli yıkıyoruz. Ürünlerimiz çok taze. Günlük geliyor’dedi.

Yıldız ayrıca yeşilliklerin tamamı ile bakla fasulye gibi ürünleri köydeki vatandaşlarımıza destek olmak için çevre köylerden aldıklarını, meyve çeşitlerini ise halden temin ettiklerinin altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir