‘Size Ekrem İmamoğlu’nun selamını getirdim’

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve yardımcısı Osman Cayak, Kırklareli ve ilçe belediyeleri ziyarette bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp ve Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş’ı ziyaret etti. Bülent Akköse, başkanlarla fikir alışverişinde bulundu.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, ziyaretle ilgili olarak, ”İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoglu’nun selamını getiren İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak ile karşılıklı işbirliği konusunda fikir alış verişinde bulunduk’ dedi.

Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, ”İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Sayın Bülent AKKÖSE ve Koord. Yrd. Sayın Osman CAYAK misafirimizdi. Sayın Başkanımız Ekrem İMAMOĞLU’nun selamları ve dayanışma sözünü getiren değerli misafirlerimize nazik ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum’ dedi.


Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp ise, ”İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve yardımcısı Osman Cayak ziyaretimize gelerek Ekrem İmamoğlu’nun hediyesini taktim ettiler.Kendilerine teşekkür ediyorum’ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir