Lüleburgaz’da ihale zamanı

Lüleburgaz Belediyesi’nin bu haftaki ihale programı belli oldu. Buna göre bu hafta Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün 7 Ekim Çarşamba günü saat 10.00’da “Lüleburgaz Kent Ormanı Çevresine Güvenlik için Tel Çit Yapım İşi” ihalesi gerçekleştirilecek. Açık ihale usulüyle gerçekleştirilecek ihale Lüleburgaz Belediyesi Youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Eylül ayından bu yana şeffaf belediyecilik anlayışıyla ihaleleri canlı yayınlamaya başlayan Lüleburgaz Belediyesi’nin haftalık ihale programı belli oldu. Bu kapsamda 5 ile 9 Ekim arasını kapsayan bu hafta tek ihale gerçekleştirilecek.

ÇARŞAMBA SAAT 10.00’DA

 Bu hafta gerçekleştirilecek olan ihale Lüleburgaz Belediyesi’nin geçtiğimiz ay kente 20 yıllığına kazandırdığı ve hummalı çalışmalara başladığı Lüleburgaz Kent Ormanı’yla ilgili olacak. Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 7 Ekim Çarşamba günü saat 10.00’da Lüleburgaz Belediye Başkanlığı’nda “Lüleburgaz Kent Ormanı Çevresine Güvenlik için Tel Çit Yapım İşi” ihalesine çıkacak. İhale belediyenin Youtube hesabından canlı yayınlanacak.

90 GÜNDE TAMAMLANACAK

İhale tamamlandıktan sonra sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak. Yer tesliminden itibaren 90 takvim günü içinde bitirilmesi planlanan iş kapsamında Lüleburgaz Kent Ormanı çevresine 4 bin metre beton direkli tel çit çekilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir