Kemal Kılıçdaroğlu Tekirdağ’da

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu büyükşehir binası önünde çiçek takdim ederek karşılayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Cumhuriyet değerleri, Atatürk ilke ve devrimlerinin yılmaz savunucusu, vatanımıza ve halkımıza hizmet yolunda hak, hukuk ve adalet için el ele, gönül gönüle ve omuz omuza yürümekten onur duyduğum Sayın Genel Başkanımızı Tekirdağ’da görmek bizi çok mutlu etti, bize büyük güç verdi’ dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Albayrak ziyaret anısına Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na bazı hediyeler takdim etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ’da esnaf ve pazaryerini de ziyaret ederken Emeklilikte Yaşa Takılanlar Platformu (EYT) temsilcileri ile bir süre konuştu.

Ziyarette CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer ve İlhami Özcan Aygun, Ordu Milletvekili Seyit Torun, Kırklareli Milletvekilleri Vecdi Gündoğdu ve Turabi Kayan ile Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, CHP İl Başkanı Şener Saygın ve parti yetkilileri de hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir