İYİ Parti Pınarhisar teşkilatından suç duyurusu

İYİ Parti Pınarhisar İlçe teşkilatı AKP Küçükçekmece Belediye Meclis üyesi Hamza Gönenç hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Pınarhisar İlçe teşkilatı yaptığı yazılı açıklama şu ifadeleri kullandı:

”Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’i Fetö ve Pkk terör örgütü liderleriyle bir arada gösteren fotomontaj yoluyla yapılmış bu görseli sosyal medya hesabında paylaşarak İYİ PARTİ Genel Başkanı, Cesur yüreklerin Ablası, Türk Milletinin Sesi olan ama hepsinden önemlisi torun sahibi bir BAYAN ve ANNE olan Genel Başkanımızın namusuna dil uzatmış, iftira ve hakarette bulunmuştur.

Yetmemiş birde üstüne “MUTLU BİR AİLE TABLOSU” ve “YA RABBİ bunları ve sevenlerini ahirettede ayırma” yazarak; Tüm teşkilatlarımız ve Genel Başkanımıza Gönül veren, oy veren ve sempati duyan herkesi işin içine katmıştır.

Bu münferit olayı, AKP camiasının bütün mensupları ile bağdaştırmak ve üstüne yıkmak çok yanlış olmakla beraber, bu şahsın hem AKP’den hem de Belediye Meclis üyeliğinden atılması ve siyasetle bağının koparılması, Türkiye’nin menfaati için medeni bir siyasi rekabet ve maalesef çok ÖZLENEN temiz siyaseti yapmak için çok doğru bir hareket olur ki, daha 1 gün Önce Genel Başkanımızın, Cumhurbaşkanının kızı Esra Albayrak’a yine sosyal medyada yapılan çirkin ve alçak saldırıyı nasıl ve hangi sertlikle kınadığına tüm Türkiye şahit olmuştur.

Son olarak bu şahıs ve onun gibi düşünenlere şunu belirtmek istiyoruz. İYİ PARTİ Genel Başkanını ancak fotomontaj yolu ile Terör örgütü liderleriyle bir araya getirebilirsiniz ama gerçeklerle yüzleşmek için de Youtube, Twitter ve Birçok İnternet sitesini bu konudaki orjinal görselleri görmek adına ziyaret edebilirsiniz diyor ve
bu olayı elini vicdanına koyabilen herkesin(Özellikle bayanlar ve Annelerimizin) takdirine bırakıyor, Değerli Basın mensuplarımızın ve kamuoyunun bilgilerine arz ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir