İmzalar art arda geldi

2020-2021 Futbol Sezonunda Spor-Toto 2’inci 3’üncü Ligde mücadele edecek olan takımlar ardı ardına transferler yaparak kadrolarına güç katmaya devam ediyorlar.

Özellikle de grupların belirlenmesinden sonra takımlar daha fazla transfere ağırlık verdikleri gözlerden kaçmıyor.

Her iki grupta da son derece güçlü takımlar olsa da yinede Kırmızı grupta güç dengesinin bir birine daha yakın olduğu dikkat çekiyor.

Bir yandan Kamp dönemlerine devam eden takımlar diğer bir yandan eksik gördükleri bölgelere transfer yaparak sezona hazırlanmaya çalışıyorlar.

19-20 Eylül 2020 tarihinde liglerin başlayacak olması transfer sürecini de hızlandırmaya başladı. Son günlerde transferde dikkat çeken takımlar temsilcimiz Kırklarelispor’la birlikte Eyüpspor ve Vanspor takımları dikkat çekiyor.

Ancak Vanspor’da bir yandan kazanlarda kaynıyor diyebiliriz zira gerçekleştirilen yeni seçimlerin ardından ardı ardına yönetim kurulundan istifa edenlerin sayısının çoğalması dikkat çekiyor.

3’üncü ligde ise transferin en gözde kulübü şüphesiz ki Trakya temsilcimiz Edirnespor geliyor. Tecrübeli isimlerin yanı sıra dikkat çeken genç futbolcuları da kadrosuna katan Edirnespor bu sezon farklı hedeflere koşacak gibi gözüküyor.

Oğuz Yörük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir