İki başkanın ayetli atışması

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’i arayarak ‘Leküm diniküm veliyedin’ diyerek Yüksel’e küsmüştü. Yüksel Albayrak’a Ali İmran suresinin ‘Hasbinallahu Nimel vekil’ kısmıyla cevap verdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak önceki aylarda kendisinden asfalt isteyen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’i arayarak ‘Leküm diniküm veliyedin'(senin dinin sana benim dinim bana) diyerek Yüksel’e tepki göstermişti.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Süleymanpaşa Belediyesi’ne katkısı olup olmadığı sorusuna yanıt verdi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Süleymanpaşa Belediyesi’ne tek kuruşluk katkısı olmadığını söyleyen Cüneyt Yüksel; “Geçen yıl 5, 6 bin ton asfalt verdi. Zaten ben günde bin ton asfalt seriyorum. Onun haricinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Süleymanpaşa Belediyesine bir kuruşluk katkısı yok. Korona döneminde Süleymanpaşa Belediyesine bir kuruşluk katkı yapmadılar. Bize vermediler. Ben Büyükşehirden bir şey istemiyorum. İstemeyeceğim de. Hasbünallahü ve ni’mel vekil (Allah bana yeter, O ne güzel vekildir) diyerek Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a ayetli göndermede bulundu.
tekirdağodak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir