Durak Mahallesi’ne yakın mercek

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Durak Mahallesi’nde devam eden üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Halkla bir araya gelen Gerenli vatandaşın sorunlarını tek tek dinlerken mahalle muhtarı Ahmet Sezer’in bildirdiği sorunları tek tek not etti.

Lüleburgaz Belediyesi, hayallerin hayat bulduğu Lüleburgaz için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda belediye ekipleri kentin dört bir yanında altyapı ve üstyapı çalışmalarını devam ettirirken, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli de çalışmaları yerinde inceledi.

SORUNLARI YERİNDE İNCELEDİ

Durak Mahallesi’ne yakın ilgi gösteren Gerenli, mahalle muhtarı Ahmet Sezerle birlikte gezerek mahalledeki sorunları tek tek tespit etti. Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün mahalledeki asfalt çalışmalarını da inceleyen Gerenli, burada ekiplerden bilgi aldı.

TEK TEK NOT ALDI

Vatandaşla Durak Mahallesi’nde bir araya gelen başkan Gerenli, mahalledeki sorunları tek tek dinledi. Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Gerenli, oturduğu kahvede Lüleburgazlılarla istişarede bulundu. Gerenli ardından muhtar Ahmet Sezer ile birlikte mahallede devam eden çalışmaları takip etti. Muhtarın anlattığı sorunları dinleyen başkan Gerenli, yanında taşıdığı not defterine tek tek not aldı.

BARINAKTA İNCELEME

Öte yandan başkan Gerenli Lüleburgaz Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’nde de incelemelerde bulundu. Gerenli, bakımevi personelinden can dostlarımızın geçici yuvasında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir