Candan Erçetin’den hemşehrilerine çağrı

Candan Erçetin, TFF 2. Lig ekipleriden GMG Kırklarelispor atkısıyla hemşehrilerine ”Evde kal” çağrısında bulundu. Ünlü şarkıcının paylaşımı Trakyalılardan büyük bir ilgi gördü.

Candan Erçetin, TFF 2. Lig kulüplerinden GMG Kırklarelispor atkısını takarak çektiği bir videoda hemşehrileri için ‘Evde kal’ çağrısı yaptı. Kırklarelispor ve Kırklareli Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan video kısa süre içerisinde yoğun bir ilgi gördü.

Kameraların karşısına geçen ünlü şarkıcı vermiş olduğu mesajda mecbur kalmadıkça sokağa çıkmama bildiriminde bulunarak şehrin sağlığının korunduğunu aktardı. Virüsü yendikten sonra ilerleyen günlerdeki maçlara bakılacağını aktaran Erçetin, ‘’Evde kalın, sağlıkla kalın.’’ diye ekledi.

Kırklareli Valiliği Corona Virüse ilişkin yapmış olduğu açıklamalarda şuana kadar 1509 testin yapıldığını, toplam 230 kişinin testinin pozitif çıktığını ve 8 kişinin de yaşamını yitirdiğini duyurdu. Kırklareli Kofçaz ilçesi geçtiğimiz gün saat 16.00 itibariyle Corona Virüsleri çerçevesinde yeni bir emre kadar karantina altına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir