Bu nasıl bir kin

Otomobiliyle tartıştığı kişiyi takip etmeye başlayan M.E.T, kovalamacanın ardından kavga ettiği kişinin kullandığı motosiklete bilerek çarptı. Motosiklet, sürücüsüyle karşı taraftan gelen kamyonun altında kaldı.

Keşan Sazlıdere Köyü’nde M.E.T. (18) ve H.D.T (13) ile Onur Yenigün (21) ve Mustafa Dirican (19) arasında tartışma yaşandı. Kavga sonrası motosiklete binen Onur Yenigün ve Mustafa Dirican olay yerinden ayrıldı. M.E.T. (18), yanına aldığı H.D.T (13) ile aracıyla motosikletteki iki kişinin peşine düştü.

Bir süre sonra M.E.T, aracı ile bilinçli olarak motosiklete çarptı ve Onur Yenigün’ün dengesi bozuldu. Bu sırada motosiklet karşı taraftan gelmekte olan A.E. yönetimindeki kamyonun altında kaldı. Kazaya sebep olan sürücü M.E.T otomobiliyle olay yerinden uzaklaşarak kaçtı.

Yapılan ilk incelemelerde motosikleti süren Onur Yenigün’ün kaza yerinde hayatını kaybederken Mustafa Dirican, yaralanarak Keşan Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Kazaya karışan kamyon sürücüsü A.E. ile kaçan M.E.T. yakalanarak gözaltına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir