‘Birlik ve beraberliği daha çok ihtiyacımız var’

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer, Merkez İlçe Başkanı Özgür Uygul, Kadın Kolları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Kırklareli il merkezinde bulunan sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulundu.

3 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen ve saat: 10.00’da Kırklareli Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile başladı. Gün boyu süren ziyaretler Ticaret Odası, Köy Muhtarları Derneği, Kırklareli Ziraat Odası, Kırklareli Kent Konseyi, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ziyaretleri ile devam etti. CHP heyeti günün son nezaket ziyaretini saat: 16.00 Damızlık Küçükbaş Yetiştiriciliği’ne gerçekleştirdi.

Gerçekleşen ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer şu açıklamada buludu: “23 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen il kongremizden çok kısa bir süre sonra tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını ile karşı karşıya kaldık. Bu nedenle toplantıların ve ziyaretlerin gerçekleşmesinin mümkün olmadığı bir dönem yaşadık. Daha önceden ziyaret etmeyi planladığımız çok değerli sivil toplum kuruluşlarımıza olan ziyaretlerimizi yeni normalleşme süreci olan 1 Haziran 2020 sonrasında yeniden planladık ve 3 Haziran Çarşamba günü müsait olan sivil toplum kuruluşlarımızı ziyarette bulunduk. Tabi ki bu ziyaretlerimizi yetkililerin uyarılarını dikkate alarak maske, sosyal mesafe ve kişisel hijyen kurallarına uyarak gerçekleştirdik. Sivil toplum kuruluşlarımız toplumumuz açısından çok önem arz etmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz, her zaman STK’larımızın yanındayız. Birlik, beraberlik ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu bu dönemde daha çok bir araya gelmeli ve birbirimizle daha çok fikir alışverişinde bulunmalıyız. Nezaket ziyaretlerimizin ilkini gerçekleştirdiğimiz bugünde bizleri misafir eden tüm STK’larımızın başkan ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Tüm gün boyunca süren ziyaretlerde corona virüs salgını pandemisi nedeniyle maske kullanımı ve sosyal mesafe tedbirlerine özen gösterildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir