Belediye işçisi boğularak can verdi

Kıyıköy ve İğneada’dan ne yazık ki kötü haberler gelmeye devam ediyor.

Çorlu Belediyesi’nde oto elektrik ustası olarak çalışan İbrahim Ali Dikmen ile arkadaşı Necdet Salıcı pazar günü Kıyıköy’e gitti. Denize giren iki arkadaş bir süre sonra dalgalar arasında kayboldu. 2 arkadaşın dalgalar arasında gözden kaybolması üzerine Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan yardım istendi. Bölgeye gelen ekiplerce yaklaşık 2 saat süren aramada Dikmek ile Salıcı’nın cansız bedenlerine ulaşıldı. 2 arkadaşın cansız bedenleri Vize Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bilindiği gibi dün İğneada’da denize giren 44 yaşındaki H.T. bir süre sonra kaybolmuş arama çalışmalarına rağmen ulaşılamamıştı.

Kıyıköy’de ise serinlemek için denize giren 27 yaşındaki A.Ş. yoğun dalganın etkisiyle bir anda kayboldu. Olayı gören vatandaşların haber vermesi üzerine A.Ş.’nin kaybolduğu bölgeye Jandarma, AFAD ve sahil güvenlik ekipleri geldi. Ekipler denizde bir süre arama yaptıktan sonra A.Ş.’nin cesedine ulaştı. Denizden çıkarılan A.Ş.’nin cesedi Vize Devlet Hastanesi morguna sevk edildi.

Böylelikle sadece 12 Temmuz Pazar günü Kıyıköy’de 3 kişi boğularak yaşamını yitirirken İğneada’da ise 1 kişi denizde kayboldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir