Alaaddin Güncer: ‘Kırklareli’nde dayanışma zamanı’

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanlığı 29 Mayıs Cuma günü Kırklareli il merkezinde maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Kırklareli İl Başkanlığı’nın organize ettiği maske dağıtımına Merkez İlçe Başkanlığı, İl Gençlik ve İl Kadın Kolları, Merkez İlçe Kadın Kollarıyla birlikte bölge Milletvekili Vecdi Gündoğdu da katılım sağladı.

Corona virüs salgını nedeniyle açıklanan pandemi tedbirleri arasında kişisel hijyen, sosyal mesafe ve maske kullanımı en belirgin tedbirler arasında yer alıyor. Maske kullanımı herkes tarafından kullanılması zorunlu olduğundan dolayı bir anda herkesin kullandığı bir eşya durumuna geldi.

Bu vesile ile dağıtımı gerçekleştirilen maskeler aynı zamanda 29 Mayıs Cuma günü belirli saatlerde sokağa çıkması serbest olan 20 yaş altı gençlere de verildi.
Kırklareli caddelerinde esnafa ve sokağa çıkması serbest olan kişilere dağıtılan maskeler aynı zamanda sanayi sitelerinde de dağıtıldı.


Dağıtılan maskeler için açıklamada bulunan CHP Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer şu açıklamada bulundu: “Corona virüs salgını nedeniyle ciddi bir maske tüketimi olmakta. Bizler de Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Örgütü olarak halkımızın en çok ihtiyaç duyduğu eşya haline gelen maskeleri ulaşabildiğimiz kadar hemşehrimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde dayanışma içerisinde olabileceğimiz her türlü faaliyeti destekliyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz maske dağıtımı da bir dayanışma örneğidir. Maske dağıtımımıza katkı sağlayan gençlik ve kadın kollarımıza, Merkez İlçe Başkanlığımıza ve bölge Milletvekilimiz Vecdi Gündoğdu’ya teşekkür ederim” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir