Alaaddin Güncer kahramanlara teşekkür etti

CHP Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer, Corona Virüs’le mücadelede en ön safta olan sağlık çalışanları ve güvenlik güçleriyle, basın emekçilerine teşekkür etti.

Alaaddin Güncer, yayınladığı yazılı basın açıklamasında, Corona Virüs nedeniyle hayatını kaybedenlere baş sağlığı dilerken, en ön safta mücadele eden emekçilere de teşekkür etti. Güncer, 17 Nisan tarihinde toplam 78 bin 546 koronavirüs vakasına ulaşıldığını ve bin 769 kişinin yaşamını yitirdiğini söyleyerek, “Bin 769 vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı diliyorum. Ayrıca, hastanelerde tedavi görmekte olan tüm vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını ve evlerine dönmelerini temenni ediyorum” dedi.

“TEŞEKKÜR ETMEDEN GEÇEMEYECEĞİM”

Güncer bu süreçte emeklerine teşekkür etmeden geçemeyeceği kahramanlar olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı; “Salgına karşı yapılan evde kal çağrılarına rağmen bizler için çalışanları unutmamız asla mümkün olamaz. Onlar bu sürecin kahramanlarıdır. Bu süreçte özveriyle görevlerini sürdüren, zaman kavramı olmadan halk sağlığı için mücadele eden sağlık emekçilerimize ayrıca teşekkürü bir borç biliyoruz. Market çalışanlarımıza, hiçbir işten kaçınmadan çaba sarf eden belediye çalışanlarımıza, ilaç sanayii ve gıda sanayiinde üretime devam eden işçilerimize, eczacılarımıza, siparişlerimizi aksatmadan getiren kuryelerimize, haber alma kaynağımız olan basın emekçilerimize, güvenlik güçlerimize ve bu süreci atlatmamız için gece-gündüz demeden çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir