AK Partili eski meclis üyesi akrabasını vurdu

Çerkezköy’de bir dönem müteahhitlik ve AK Parti Belediye Meclis Üyeliği yapan Mehmet Yüzbaşı, kendisini sosyal medya üzerinden tehdit ve şantajla korkutmaya çalıştığı akrabası Necip Yüzbaşı’yı bu sabah tabanca ile ayaklarından yaraladı.

Mehmet Yüzbaşı, olayın ardından kanlar içinde yerde yatan akrabası Necip Yüzbaşı’nın fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabından, “Son günlerde sosyal medyada Şantaj yapan bu nankör kahpe! kanı ve sutu bozuk aile ve haya yoksulu… Bu iftiracı namussuz Yüzbaşı’lardan olamaz… Utanç duyuyorum bu leş kargasından! Sabrımı çok zorladı ve yaptığı bel altı hareketlerinin şerefsizliğin, ihanetin, şantajın bedelini ödemiştir!..” notu ile paylaştı.

Mehmet Yüzbaşı’nın tabanca ile vurduğu akrabası Necip Yüzbaşı’da 10 Eylül günü sosyal medya hesabı üzerinden Mehmet Yüzbaşı hakkında şu paylaşımı yapmıştı, “Arkadaşlar bu şahıs dolandırıcıdır. Tekirdağ Çerkezköy de çok kişiyi dolandırıp Çanakkale Biga’ya kaçmıştır bu şahsın bir sürü mağduru vardır çoğu inşaatını yarıda bırakmıştır iskanlarını almamıştır Veliköy’de yaptığı 50 daireyi her daireyi 2 veya üç kişiye sattığından dolayı tapu almayan sahipleri tarafından yıkılıp yakılmıştır bu şahsın geride bu kadar mağdur bırakıp orda o kadar lüks hayat yaşamasının tek anlamı var zengin görünüp orayı da dolandırıp kaçacaktır benim bu paylaşımlarım kamuoyunu bilgilendirmek amaçlıdır biz yandık siz yanmayın bunun burada öyle dolandırıcılık yapıp oraya kaçtığına inanmayan veya geride bıraktığı yanık yıkık binaları görmek isteyen varsa bana özelden ulaşsın.”

Çerkezköybakış

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir